آموزش نصب کابینت آشپزخانه باید به صورت اصولی انجام شود تا به هنگام نصب کابینت مشکلی پیش نیاید. آموزش نصب کابینت آشپزخانه شامل مراحلی است.

آموزش نصب کابینت آشپزخانه

نصب کابینت آشپزخانه یکی از کارهای مهم به هنگام ساخت ساختمان است. کار نصب کابینت به حداکثر یک روز زمان احتیج دارد و کاری سخت نیست. انتخاب مناسب کابینت و صحیح نصب کردن آن، بر زیبایی و کاربرد هر چه بیشتر آن تاثیر می گذارد. آموزش نصب کابینت آشپزخانه، شامل مراحلی است که به سادگی انجام می شود اما باید به دقت نصب کابینت را فرا گیرید.

نصب کابینت کاری تخصصی است و باید بدانید که نصب کابینت آشپزخانه، فیکس کردن یک سری جعبه بر روی دیوار با پیچ و مهره نیست. برای یادگیری نصب کابینت آشپزخانه یک مکان مناسب پیدا کنید و این کار را فرا گیرید. در این مقاله شما مراحل آموزش نصب کابینت آشپزخانه را یاد می گیرید و با ابزارهای مختلف جهت این کار آشنا می شوید.

راهنمای آموزش نصب کابینت آشپزخانه

آموزش نصب کابینت آشپزخانه، شامل مراحلی است. برای نصب کابینت آشپزخانه باید موارد ذیل را به ترتیب رعایت کنید:

· علامت گذاری دقیق بر روی دیوار: اولین و مهمترین مرحله در نصب کابینت آشپزخانه، علات گذاری دقیق و خط کشی و تراز کردن است. این مرحله باید به دقت انجام شود زیرا در صورت ناصاف بدون، کابینت بعدا کج نصب می شود.

· نصب نمودن اتصالات بر روی دیوار: پس از خط کشی، باید اتصالات مورد نیاز برای نصب کابینت بر روی دیوار نصب شوند. متداول ترین اتصال برای نصب کابینت، اتصال 45 است. این اتصال می تواند چوبی یا فلزی باشد. در اتصال چوبی مقطعی مستطیلی به اندازه 80*16 را انتخاب کرده و آن را به دو نیم تقسیم کنید که یکی از آن ها بر روی خطوط ترسیم شده بر روی دیوار نصب می شود و دیگری بر روی کابینت نصب می شود. این مرحله در آموزش نصب کابینت آشپزخانه را باید به دقت یاد بگیرید زیرا تحمل وزن کابینت با همین اتصالات است.

· نصب کابینت: ابتدا بهتر است کابینت های زمین وصل شوند. پس از نصب کابینت های زمین آن ها را با پیج و مهره به هم وصل کنید و فیکس نمایید. پس از آن کابینت های دیواری را نصب کنید و آن ها را نیز مانند کابینت های زمینی تراز و فیکس کنید.

· اندازه گیری درب کابینت: پس از نصب باید درب کابینت ها را اندازه گیری کنید. در اندازه گیری همیشه 4 الی 5 میلی متر اندازه را از اندازه واقعی عرضی کمتر بگیرید. اندازه گیری طولی نیز مانند اندازه گیری عرضی است با این تفاوت که اندازه ارتفاع درب کابینت های زمینی و دیواری باید یکی باشد.

· چسباندن لبه و برشکاری: پس از اندازه گیری درب ها را برش داده و با پوشش پی وی سی لبه چسبانی کنید.

· نصب لولای درب کابینت: برای نصب لولا ابتدا جای دقیق را مشخص کرده و لولا را نصب کنید.

· نصب دستگیره، درب و طبقات کابینت: در مرحله آخر در آموزش نصب کابینت آشپزخانه، باید درب های آماده شده را نصب کنید و سپس طبقات و درب کابینت ها نیز نصب می شوند.

برای صفر تا صد آموزش نصب کابینت آشپزخانه می توانید از افراد باتجربه در این زمینه استفاده کنید و کار را نزد آن ها یاد بگیرید.

برای نصب کابینت آشپزخانه به چه وسایلی نیاز داریم؟

برای نصب کابینت به وسایلی ساده و ابتدایی نیاز دارید که تهیه آن ها سخت و پیچیده نیست. پیچ گوشتی، تراز سنج، گیره، پیچ، دریل برای سوراخ کردن دیوار و سنباده برای تراز و صاف کردن برش ها احتیاج است. این ابزار ، ابزارهای ابتدایی هستند و ممکن است در طول کار به ابزار بیشتری احتیاج پیدا کنید.


ن : معین
ت : جمعه 3 اسفند 1397

آموزش نصب کابینت به صورت فایل فشرده در وب سایت اینترنتی ما موجود می باشد. آموزش نصب کابینت با توجه به انواع کابینت ها متفاوت خواهد بود.

آیا شما بلد هستید که کابینت را در آشپزخانه خود نصب کنید؟

راهنمای آموزش نصب کابینت را می توانید در وب سایت فروشگاه اینترنتی ما مشاهده کنید و با ذخیره کردن آن به طور مکرر نیز مورد مشاهده قرار دهید. کابینت ها با توجه به انواع و مدل های بسیار مختلفی که دارند، دارای شکل و طرز نصب های فراوانی نیز می باشند که شما می توانید با توجه به طرح و مدل کابینت خود راه و روش نصب آن را بیاموزید.

آموزش نصب کابینت

آیا به دنبال آموزش نصب کابینت هستید؟ آیا می خواهید صفر تا صد آموزش نصب کابینت را یاد بگیرید؟ برای آشنا شدن با نحوه آموزش نصب انواع کابینت خود با ما همراه باشید. قبل از آموزش در مورد نصب کابینت بایستی به این نکته توجه داشته باشید که با توجه به انواع مختلفی از کابینت ها، راه های نصب بسیار زیادی نیز وجود دارد و شما می توانید با توجه به مدل و نوع کابینت خود، راه و روش صحیح را برای نصب آن یاد بگیرید.

فیلم های بسیار زیادی در مورد چگونگی نصب کابینت ها و نکات قابل توجه در نصب آنها تهیه و آماده شده است و شما می توانید با مشاهده این قبیل فیلم ها کابینت های خود را نصب کنید و مورد استفاده قرار دهید. از گام های عمومی برای نصب کابینت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

· علامت گذاری روی دیوار

· نصب اتصالات بر روی دیوار

· نصب کابینت

· اندازه گیری درب ها و طبقات کابینت

· برشکاری و لبه چسبانی

· نصب لولا بر روی درب کابینت

· نصب درب و دستگیره ها

تمام مراحل فوق را بایستی به ترتیب نصب کنید و نکات ایمنی را در نصب کابینت مورد نظر خود رعایت فرمایید. امروزه کابینت ها با انواع مدل ها و جنس های متفاوتی تولید و طراحی می شوند که شما می توانید با توجه به دکوراسیون و شکل آشپزخانه و یا محل نصب کابینت، یکی از این مدل ها را انتخاب نمایید و اقدام به نصب آن کنید. امروزه شرکت ها و برندهای بسیار زیادی وجود دارد که شیک ترین و زیباترین کابینت ها را طراحی می کنند و در سطح کشور عرضه می نمایند.

نکات مورد توجه در آموزش نصب کابینت

آموزش نصب کابینت امروزه توسط وب سایت های بسیار زیادی ارائه می شود که شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین آموزش نصب کابینت را در فروشگاه اینترنتی ما نیز مشاهده نمایید و در صورت به وجود آمدن سوال و یا مشکلی می توانید با همکاران ما در بخش پشتیبان تماس حاصل فرمایید. از مهمترین نکاتی که بایستی در آموزش نصب کابینت آنها را مورد توجه قرار دهید می توان به کمک گرفتن از افراد باتجربه و ماهر در این زمینه، استفاده از ابزار و آلات مجهز و ایمنی، استفاده از ویدیوهای راهنمای نصب کابینت ها و دفترچه های مربوط به نصب آن اشاره کرد.

نصب صحیح و به جای کابینت ها باعث می شود که عمر مفید طولانی تری را داشته باشند به همین جهت در نصب آن میلی مترها را نیز رعایت کنید تا به شکل درست نصب شود و در نهایت نمای زیبایی به شما بدهد. در انتخاب کابینت نیز سعی کنید مقاوم ترین و با کیفیت ترین نوع را انتخاب کنید تا مقاومت بیشتری را از خود نشان دهند و بتوانید کاربری های زیادی از آن داشته باشید.


ن : معین
ت : جمعه 3 اسفند 1397

کابینت وکیوم نوع جدیدی از کابینت است که بسیار شیک و زیبا می باشد. کابینت وکیوم امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و محبوبیت بسیاری در میان مردم دارد.

کابینت وکیوم

کابینت در آشپزخانه، یکی از مهمترین تجهیزات یک آشپزخانه به شما می رود که علاوه بر ایجاد چیدمان و نظم در آشپزخانه، به دکوراسیون آشپزخانه و ظاهر آن رنگ و رویی دیگر می دهد. کابینت های بسیاری در بازار وجود دارند که هریک ویژگی هایی دارند.

کابینت وکیوم، نوع جدیدی از کابینت است که امروزه جایگزین کابینت های قدیمی شده است و به وفور در ساخت ساختمان از آن استفاده می شود. ویژگی های بسیار زیاد این کابینت در کنار ظاهر شیک و زیبای آن باعث محبوبیت این نوع کابینت شده است. برای آشنایی با کابینت وکیوم با این مقاله همراه شوید.

کابینت وکیوم چیست؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که کابینت های وکیوم چه نوع کابینت هایی هستند و چه ویژگی دارند. کابینت وکیوم نوع جدیدی از کابینت های آشپزخانه است که پس از کابینت های ام دی اف و فلزی به بازار آمده است. نام وکیوم که به آن ممبران نیز گفته می شود، به درب چوبی و نمای ظاهری کابینت اشاره دارد. برای ساخت این نوع کابینت از چوب و نوعی روکش چوب استفاده شده است.

در کابینت های وکیوم از تزیینات یا جزییات کمتر استفاده می شود. این نوع کابینت سبکی کلاسیک و مدرن به آشپزخانه می دهد. چوب هایی که در ساخت این کابینت استفاده می شود، مشکلاتی که در کابینت های چوبی داشت را به همراه خود ندارد و از چوب آن صاف، به هم فشرده و بدون گره و سفت است. مشتری به هنگام خرید می تواند طرح و رنگ کابینت را خود انتخاب کند و در انتخاب طرح کابینت به دلیل تنوعی که این نوع کابینت دارد، دستش باز است و می تواند به راحتی انتخابی کند.

کابینت های ممبران، دارای سازگاری با محیط زیست هستند و نسبت به سایر کابینت ها دارای طراحی زیباتری هستند که به آشپزخانه طحی شیک و امروزی را می دهد.

کابینت های وکیوم، به دلیل پوشش pvc که بر روی چوب خود دارند، دارای مقاومت بالایی در برابر آب هستند و از نفوذ آب و رطوبت به لایه های زیرین خود جلوگیری می نمایند و نظافت آنها نیز بسیار راحت تر است. وزن سبک این نوع کابینت ها باعث می شود که به کابینت کمتر فشار آید و در نتیجه عمر آن بیشتر شود.

اگر به هر دلیلی این نوع کابینت خراب شود، هزینه نگهداری و تعمیر آن بسیار کمتر است. همچنین اگر شما خواستار داشتن فر یا هود توار هستید، این نوع کابینت انطباق بیشتری با تجهیزات مخفی دارد. یکی از معایب اصلی این نوع کابینت این است که روکش pvc این نوع کابینت در برابر نور یا گرما ممکن است تغییر رنگ دهد و همچنین باید دقت کیند که از برخورد اجسام نو تیز به کابینت خودداری کنید.

راهنمای خرید کابینت وکیوم

اگر شما نیز دوست دارید از کابینت های وکیوم برای آشپزخانه خود استفاده کنید و نمی دانید که از کجا این نوع کابینت را تهیه نمایید، بهتر است از برای خرید کابینت وکیوم از خرید اینترنتی کابینت وکیوم استفاده نمایید تا علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، خرید راحت تری داشته باشید.

این کابینت ها دارای بالاترین کیفیت در ساخت هستند. شما می توانید به مراجعه به سایت ما و انتخاب طرح مورد نظر کابینت وکیوم و رنگ مورد نظر خود، درخواست خرید خود را ثبت کنید و کابینت را به راحتی و بدون صرف هرگونه هزینه ای درب منزل خود تحویل بگیرید و خریدی عالی را تجربه کنید.


ن : معین
ت : جمعه 3 اسفند 1397

از ویژگی های کابینت نئوکلاسیک شیک و لوکس بودن در عین سادگی می باشد. کابینت نئوکلاسیک ظرافت کاری های بسیاری دارد که در رنگ های خاصی ساخته می شود.

کابینت نئوکلاسیک

کابینت های نئوکلاسیک از جمله کابینت های شیک و لوکسی هستند که آمیزه ای از سبک های مدرن و کلاسیک می باشند. این نوع کابینت ها دارای سادگی و ظرافت کاری خوبی می باشند. در این مقاله در مورد کابینت نئوکلاسیک، ویژگی های آن و راهنمای خرید کابینت نئوکلاسیک مطالبی را ارائه می کنیم.

کابینت نئوکلاسیک چگونه است؟

سبک نئوکلاسیک از نظر بسیاری از طراحان، سبکی است که می توان گفت احیا شده از سبک یونانی می باشد. از ویژگی این نوع سبک می توان گفت که با سبک کلاسیک فرانسوی تا حدودی ترکیب شده است. سبک نئوکلاسیک از قرن هجدهم رواج پیدا کرد و سبکی زیبا، شیک و لوکس می باشد.یکی از اجزای مهم در سبک نئوکلاسیک و دکوراسیون آن، کابینت ها می باشند.

به طور کلی انتخاب نوع کابینت ها با در نظر گرفتن سبک دکوراسیونی که مد نظر داریم انتخاب می شوند. کابینت های نئوکلاسیک از انواع کابینت های آشپزخانه محسوب می شوند. این نوع کابینت ها، امروزه به عنوان یک گونه کابینت مستقل در میان انواع کابینت ها جا افتاده است و نیز مورد پسند واقع شده است. همچنین این نوع کابینت ها آمیزه ای از سبک های مدرن و کلاسیک محسوب می شوند.

ویژگی ها و امکانات کابینت نئوکلاسیک چیست؟

همانطور که می دانید هر سبک از کابینت ها، با توجه به نوع کاربری محیط و سلیقه افرادی که از آن استفاده می کنند، ساخته شده و به فروش می روند. سبک های متفاوتی از کابینت ها وجود دارند که اکثر آنها با داشتن ویژگی های متمایز و خاص خود سبب جلب نظر مشتریان می شوند. کابینت نئوکلاسیک هم با داشتن ظاهری متفاوت، ویژگی های خاص خود را دارد که می توان برای آن گفت:

· رعایت جزئیات سنگین در قفسه های کابینت برخلاف قفسه های سبک مدرن

· داشتن خطوط نرم و جزئیات ظریف در کابینت

· داشتن سادگی های طرح های کلاسیک در عین بهره بردن از ظرافت کاری های سبک کلاسیک

· طراحی بسیار شیک و لوکس

· داشتن طراحی های متفاوت و حالت های خم شده و تاب دار

· اکثر کابینت های نئوکلاسیک در رنگ های خاکستری ساخته می شوند اما ساخت آن در رنگ های خاص دیگر نیز کاربرد دارد.

· استفاده از این نوع کابینت در فضای باز تر بهتر است.

از جمله موادی که در طراحی و ساخت این نوع کابینت ها بکار می رود، اکثرا از چوب های طبیعی است که می توان گفت:

· چوب بلوط خوب

· چوب خیزران

· چوب نارنگی

علت استفاده از چوب های طبیعی هم به خاطر سهولت در حکاکی و طراحی بر روی آن می باشد. با توجه به هزینه و نوع طراحی که برای ساخت این نوع کابینت ها وجود دارد می توان گفت از جمله امکاناتی که ممکن است این نوع کابینت ها داشته باشند عبارتند از:

· پاخور از جنس ام دی اف

· داشتن سطل ریلی در زیر سینک

· داشتن جا دستمالی

· جای درب قابلمه

· سوپرمارکت ریلی

· تقسیم بندی های داخل کشو برای قاشق و چنگال

راهنمای خرید کابینت نئوکلاسیک

برای خرید کابینت های نئوکلاسیک و خرید اینترنتی کابینت نئوکلاسیک حتما به موارد زیر توجه فرمایید:

· حتما به ابعاد قسمت های مختلف کابینت از نظر ارتفاع، طول و عرض و عمق توجه کنید.

· حتما به رنگ ها و طرح های بکار رفته در آن مطابق سلیقه خود توجه کنید.

· جنس مواد بکار رفته در آن

· می توانید از مشاورهای متخصص در دکوراسیون داخلی کمک بگیرید.

از جمله بهترین برندها برای کابینت سازی می توان گفت:

· ARCLINEA

· Bentwood Luxury KitchensBinns

· BOFFI

· برند فیت

· برند الگاسه

· گروه طراحی و معماری برندا

· کابینت رویال

· کابینت و پارتیشن پایور

· کابینت پرشین

· دکوراسیون کاج


ن : معین
ت : جمعه 3 اسفند 1397

این مقاله درباره خرید اینترنتی کابینت mdf آشپزخانه ارائه می شود. ما ضمن معرفی انواع مدل های کابینت mdf آشپزخانه، شما را با نحوه خرید این محصول آشنا کردیم.

کابینت mdf

کابینت mdf یکی از نیازهای اصلی یک آشپزخانه محسوب شده و نقش پر رنگی را در کمک به طراحی دکوراسیون داخلی، بهینه سازی فضا، نگهداری و حفاظت از وسایل برعهده دارد. از این روز تلاش کردیم تا درباره این نیاز اصلی هر خانه ایرانی کمی با شما صحبت کنیم. با این وجود شما هم اکنون قادر خواهید بود تا به صورت اینترنتی نسبت به خرید کابینت مورد نظر خود اقدام نمایید. طرح های بسیار زیبایی با تنوع رنگی بالا در اختیار شما دوستان قرار گرفته است.

ارائه بهترین انواع کابینت mdf آشپزخانه در ایران

کابینت های آشپزخانه، جز جدایی ناپذیر یک آشپزخانه ایرانی می باشند و معمولا پر استفاده ترین نوع کابینت هم کابینت های mdf می باشند که مزایا بسیار زیادی داشته و زیبایی و جلوه خاصی دارند. خوشبختانه تمامی محصولات کابینت آشپزخانه با متنوع ترین مدل ها و برندها در فروشگاه اینترنتی ما موجود می باشد و شما همین حالا می توانید برای خرید اینترنتی کابینت mdf آشپزخانه خود اقدام نمایید.

انواع کابینت های mdf معروف که برای سفارش شما عزیزان در نظر گرفته شده اند، شامل کابینت کلاسیک اروپایی، کابینت کلاسیک ایتالیایی مودناس گاستون، کابینت کلاسیک سفید و ... می باشند. تمامی محصولات ما با کیفیت بسیار عالی و طبق سلیقه شما و با مدل دلخواه شما طراحی و تولید شده و در اختیار شما قرار می گیرند.

در صورت نیاز هم عملیات نصب کابینت ها قابل انجام خواهد بود و در اسرع وقت برای شما نصب خواهند شد. خرید کابینت های mdf از طریق فروشگاه اینترنتی ما مزایا بسیار زیادی برای شما در پی خواهد داشت؛ از جمله این که می توانید از تخفیف های ما بهره مند شده و محصول دلخواه تان را با قیمتی استثنایی خریداری کنید. علاوه براین کیفیت کابینت های ما بسیار بالا بوده و تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ نیز دارند که پاسخگوی نیاز تمامی افراد می باشند.

گذشته از این ها نباید از سرعت پاسخگویی به درخواست های شما بگذریم. محصولات خریداری شده، توسط شما در اسرع وقت درب منزل تان ارسال خواهد شد.

کابینت mdf را چطور بخریم؟

بد نیست در اینجا در رابطه با راهنمای خرید کابینت mdf نیز با هم صحبت کنیم؛ چرا که معمولا سوال اکثر شما عزیزان بوده و می خواهید بدانید خرید کابینت mdf به چه شکل انجام شده و قیمت محصولات ما چگونه است.

خوب در پاسخ به این سوالات باید عرض کنیم که برای خرید اینترنتی کابینت mdf شما می توانید ابتدا به وب سایت ما مراجعه نموده و سپس به بخش محصولات وارد شوید. در این صفحه تمامی محصولات ما قرار گرفته اند. شما با توجه به نیازتان می توانید نوع کابینت مورد نظر و برند دلخواه تان را انتخاب کرده و به صفحه مربوط به محصول مورد نظر وارد شوید.

در این بخش اطلاعات کاملی در خصوص معرفی هر یک از محصولات ما قرار گرفته است. پیشنهاد می کنیم، اطلاعات مربوط به کابینت دلخواه تان را مطالعه کرده و پس از آن، اگر با خرید این محصول موافق بودید، می توانید بر روی گزینه ثبت سفارش و خرید کلیک نمایید.

در این قسمت می توانید فرم خرید را پر کرده و هزینه مربوطه را پرداخت نمایید. پس از انجام این کار، سفارش شما ثبت شده و در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست سفارش شما ترتیب اثر داده خواهد شد. قیمت محصولات ما نسبت به بازار و دیگر فروشگاه های اینترنتی بسیار ارزانتر بوده و به عواملی همچون نوع کابینت، متراژ کار، تعداد قفسه ها، نوع چوب mdf و برند آن بستگی دارد.


ن : معین
ت : سه شنبه 30 بهمن 1397

ساخت کابینت mdf به دشواری آنچه فکر می کنید نیست. خواندن مراحل ساخت کابینت mdf به شما کمک می کند در هزینه هایتان بسیار صرفه جویی کنید.

ساخت کابینت mdf

آیا تا به حال به فکر ساخت کابینت mdf برای آشپزخانه، حمام یا دفترتان افتاده اید؟ دانستن مراحل ساخت کابینت mdf می تواند سرمایه‌ی زیادی را به شما بازگرداند. دانستن مراحل ساخت کابینت mdf خوب در خانه ی شما می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند، اکثر مغازه های کابینت آشپزخانه مبلغ بسیار زیادی بابت هر متر مربع طراحی و ساخت کابینت از شما هزینه دریافت می کنند. اگر نیازمند تغییر دکوراسیون منزل یا دفتر خود هستید دست به کار شوید و خودتان راهنمای ساخت کابینت mdf را فرا بگیرید.

اولین قدم برای حرفه ای شدن در ساخت کابینت

اولین قدم برای دانستن مراحل ساخت کابینت mdf با کیفیت، شناخت کافی از mdf هاست. یک ورق بی کیفیت می‌تواند تمام زحمات شما را به باد دهد و تضمین کافی را در ماندگاری، دوام و زیبایی کار را به شما ندهد. دانستن نکات زیر می تواند اطلاعات کافی را به شما در خرید mdf با کیفیت بدهد.

Mdf ها از چه موادی تشکیل شده اند؟

Mdf ها را با الیاف چوبی اشتباه نگیرید! در واقع ورق‌های mdf از چسبانده شدن خرده الیاف چوب ها توسط ماده ی رزین در دما و فشار بسیار بالاست و تفاوتشان در ساخت با ورق های نئوپان در اینست که از ماده ی رزین در ساخت آنها به کار گرفته شده است؛ درحالی که نئوپان ها تنها خرده چوب هایی هستند که توسط پرس بهم چسبیده اند.

ویژگی هایی که باید در خرید mdf مد نظر داشته باشید.

برتری mdf ها نسبت به چوب های طبیعی در صاف و صیقلی بودن و روکش های آنهاست. همچنین آموزش ساخت کابینت mdf به مراتب راحت تر از ساخت کابینت با دیگر چوب هاست. عموما در مراحل ساخت کابینت mdf از ملامینه استفاده می کنیم اما اگر می خواهید چوب هایتان درخشندگی بالایی داشته باشند و دستتان در انتخاب روکش ها باز باشد از هایگلاس ها استفاده کنید هر چند باید هزینه ی بیشتر متقبل شوید.

در ذیل اطلاعات تکمیلی تر در مورد نوع، اندازه و ضخامت های mdf های گوناگون آمده است تا شما را در خرید بهتر ورق خود یاری کند.

· ابعاد ورق ها

· ضخامت ورق ها

· نوع ورق ها

مراحل ساخت کابینت

آموزش ساخت کابینت mdf بسیار ساده است. کافیست احتیاط و صبر لازم را در ساخت آن داشته باشید و نکات گفته شده در مراحل ساخت کابینت mdf را رعایت نمایید.

از کابینت خود چه انتظاری دارید؟

قبل از دانستن راهنمای ساخت کابینت mdf، شما باید ابتدا استانداردهای ساخت کابینت را بدانید و سپس طبق خواسته و میل خود آن‌ها را تغییر دهید.

عمق استاندارد یک کابینت 60 سانتیمتر می‌باشد؛ این اندازه در حدیست که شما می توانید لپ تاپ خود را از طول آن به راحتی درون کابینت قرار دهید. ارتفاع استاندارد یک کابینت، 90 سانتی متر است؛ به این ارتفاع حدود 24 سانتی متر اضافه کنید، اندازه ی بدست آمده همان فاصله ی بین کابینت بالایی و پایینی فضای شماست. توجه داشته باشید که در ساخت کابینت mdf این اندازه می تواند با توجه به سقف محیط و ارتفاع کابینت شما تغییر کند. عرض هر کابینت می تواند از 40 تا 150 سانتیمتر طراحی شود؛ اندازه های مورد استفاده عموم در ساخت کابینت mdf اکثرا 40، 50، 55، 60 سانتی متری می‌باشد.

قالب های کابینت خود را بسازید.

یک ورق mdf بردارید و با اره برش پنج قاب از 1 سوم ورق خود در بیاورید. این قالب ها تنها قالب های پشتی، پایینی، بالایی و کناری کابینت شماست.

شما باید برای قاب های کناری، عمق و ارتفاع کابینت و برای قاب های پایینی و بالایی، عمق و عرض کابینت را در نظر بگیرید. حتما اندازه ضخامت هر قاب خود را از قاب های بالایی،پایینی و پشتی کم نمایید تا بعد از الحاق آن ها، اندازه ی اسکلت کابینت مورد نظر شما تغییر نکند.

قاب جلویی کابینت را با دقت بیشتر برش دهید.

تمامی قاب های کابینت جز قاب جلویی توجه بصری زیادی را جلب نمی کنند؛ پس نگران دیده شدن ضخامت ها یا اشکالات برش خود نباشید. اما برای قاب های جلویی شما باید دقت بیشتری در برش قالب داشته باشید و قاب ها باید به گونه ای اندازه گیری شده باشند که قاب جلویی برروی آن ها قرار گیرد. همچنین می توانید یک قاب بیشتر با همان اندازه ی قاب جلویی اما با ضخامت کمتر برای چسباندن بر روی قاب اصلی برش دهید تا پرداخت بهتری از قاب جلویی در ساخت کابینت mdf را داشته باشید.

اسکلت و بدنه های کابینت را بچسبانید.

چسباندن چوب ها فاکتوریست که حرفه ای شدن در آن زمان نسبتا بالایی می برد؛ تمیز بودن در چسباندن mdf ها باعث می شود در پایان کار توجه بیننده به تلاش شما در ساخت کابینت مثبت باشد؛ در غیر این صورت تمام مراحل ساخت کابینت mdf شما تحت تاثیر کثیف بودن الحاقات آن قرار می گیرد.

در چسباندن بدنه ی پشتی کابینت دقت کنید تا ورقه کاملا درون قالب پشتی محاط شود؛ عدم یکی نشدن اسکلات و بدنه تنها به خاطر تمیز بودن ورقه ها بعد از محکم کاری کابینت توسط میخ هاست.

اقدامات محکم کاری کابینت را انجام دهید.

قبل از نصب درهای کابینت به عنوان مرحله ی آخر راهنمای ساخت کابینت mdf، شما می بایست بست هایی را در گوشه های کابینت خود جهت محکم و ایمن شدن کابینت و راحتی الحاق ورق های طبقات کابینت خود، نصب کنید.

سپس جهت بالابردن ایمنی در نصب کابینت مخصوصا کابینت های دیواری، از زدن میخ غافل نشوید و به زدن چسب های مربوطه اکتفا نکنید. بعد از نصب می توانید درهای پرداخت شده ی خود را نصب نمایید. همچنین می توانید از الیاف طبیعی چوب برای طبیعی به نظر آمدن کابینت هایتان استفاده کنید؛ البته اگر آموزش ساخت کابینت mdf را برای ساخت یک ست از کابینت های آشپزخانه ی منزل خود مطالعه کرده اید، لزومی به انجام این کار نیست و تنها به وصل کردن الحاقات دیگر نظیر دستگیر بپردازید.

روش های زیادی برای ساخت کابینت وجود دارد که به زیباتر و باکیفیت شدن محصول شما کمک میکند اما در این مقاله سعی داشتیم ساده ترین راه‌ حل برلی ساخت کابینت mdf درون منزل خود را به شما آموزش دهیم.


ن : معین
ت : سه شنبه 30 بهمن 1397

در این مقاله می خواهیم با کابینت گلاس و ویژگی آن آشنا شویم، کابینت گلاس طرفداران زیادی دارد و این مسئله نهفته در زیبایی این مدل است

معرفی انواع کابینت گلاس و ویژگی آنها

در دنیای مدرن فعلی، کابینت ها نقش بسزایی در زیبایی آشپزخانه و خانه دارند. کابینت گلاس در این بین رتبه بالایی دارد، البته افراد به دنبال کابینت هایی هستند که علاوه بر این که قیمت مناسب دارد، از زیبایی خاصی بهره مند باشند که البته کابینت های گلاس به خوبی این ویِژگی ها را دارد. کابینت گلاس انواع متفاوتی دارد که در زیر به آن اشاره می شود.

کابینت گلاس

اینگونه کابینت ها نوعی MDF هستند با نوعی پوشش پلاستیک به نام پلکسی گلاس. لازم است بدانید که پلکسی گلاس مانند شیشه شفاف می باشد و خاصیت براقی دارد، حال پلکسی انواع متفاوتی دارد که در صنعت MDF از نوع پلی کربنات استفاده می شود. علت چنین انتخابی سبک تر و محکم تر بودن آن در مقایسه با شیشه می باشد اما میزان درخشندگی و شفافی آن مشابه شیشه است.

چرا کابینت های گلاس؟

علت اینکه افراد تمایل به خرید کابینت گلاس دارند، نهفته در یک سری مسائل است که در زیر به آن اشاره می شود:

1. منبع نور: این نوع کابینت ها به دلیل ویژگی هایی که دارند نور را منعکس می کنند.

2. ساده اما زیبا: کابینت گلاس در عین سادگی زیبایی منحصر به فردی دارد و همین مسئله سبب جذب افراد برای انتخاب آنها می شود.

3. کابینت های گلاس دیر کثیف می شوند و روش های تمیز کردن این نوع کابینت ها بسیار راحت می باشد.

4. وجود طرح های زیبا و موج دار: مهمترین نکته در خصوص کابینت گلاس که باید به آن توجه کرد میزان موج در رفلکس سطح ام دی اف می باشد.

یکی از ساده ترین روش های خرید، خرید اینترنتی کابینت گلاس می باشد، در اینگونه خریدها خریدار هزینه حمل و نقل پرداخت نمی کند.

انواع مدل های کابینت گلاس

مدل های متفاوتی از کابینت های گلاس در بازار وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. در راهنمای خرید کابینت گلاس انواع مدل ها با ویژگی های هر یک و همچنین قیمت آنان زده شده است.

سنگ صابون

این مدل کابینت در آزمایشگاه طی فرایندی که روی آن انجام می شود نسبت به لکه، مواد شیمیایی و باکتری مقاوم است، به همین دلیل برای آشپزخانه مناسب می باشد. اما قیمت این سنگ در مقایسه با سایر سنگ ها گران می باشد.

کابینت گرانیت

این نوع کابینت ها مانند سنگ گرانیت دارای رگه های زیبایی است. تنوع از این مدل در بازار بسیار زیاد است، و از نظر دوام و قیمت باید اظهار کرد که دوام این مدل بالا است و از نظر قیمتی متنوع می باشد.

صفحه کابینت از جنس مس

استفاده از مس برای رویه کابینت چندان معمول نیست اما این مدل از کابینت های گلاس به سادگی تمیز می شوند و البته ایراد دیگری که بر این مدل وارد می شود واکنش فلز مس و تبدیل آن به رنگ قرمز مات، قهوه ای و حتی سبز که چندان خوشایند نیست.

صفحه کابینت سنگ مهندسی کوارتز

برای نماکاری آشپزخانه این مدل بسیار پیشنهاد می شود. در این مدل از کابینت های گلاس تنوع بسیار زیادی وجود دارد. سنگ مهنسی کوارتز ترکیبی از کوارتز زمینی، رزین می باشد که این ترکیب سبب ایجاد سطحی سخت و نفوذ ناپذیر می شود.

شما می توانید با سر زدن به سایت های اینترنتی انواع مدل های این نوع از کابینت را ببینید و بر حسب سلیقه خود و دکوراسیون خانه بهترین انتخاب خود را انجام دهید و آن را سفارش دهید.


ن : معین
ت : سه شنبه 30 بهمن 1397

کابینت رومی یکی از ده ها نوع کابینت در ایران است. در ساخت کابینت رومی اغلب از مواد اولیه مرغوب استفاده می شود. این کابینت ها نمای زیبایی دارند.

کابینت رومی

کابینت ها مهمترین و اساسی ترین بخش در هر آشپزخانه هستند. کابینت رومی یکی از انواع کابینت های آشپزخانه است که زیبایی منحصر به فردی دارد. این نوع از کابینت ها در رنگ ها و طرح های مختلفی ساخته می شوند. مدت زمانی که برای ساخت کابینت رومی استفاده می شود، به طرح آن وابسته است.

راهنمای خرید کابینت رومی

انتخاب نوع کابینت آشپزخانه عموما به سبک دکوراسیون این مکان بستگی دارد. کابینت های رومی با سبک دکوراسیون کلاسیک هماهنگی بیشتری دارند. اغلب تولیدکنندگان کابینت های رومی، این محصولات را با مواد اولیه مرغوب ساخته و نصب می کنند. ویژگی بارز این کابینت ها که آنها را از سایر انواع این محصول مجزا می سازد، طرح های برجسته بر روی درب های آن است.

در ساخت کابینت های رومی اغلب از طرح های سلطنتی و گاه منبت کاری استفاده می گردد. ترکیب دو رنگ متضاد در ساخت این محصولات می تواند بر جلوه بیشتر آن بیفزاید. اکثر مشتریان کابینت های رومی، تضاد رنگ سفید و طلایی این محصول را می پسندند. دستگیره های کابینت رومی نیز باید متناسب با طرح های حکاکی شده بر روی این محصول باشد.

از آنجا که رومیان در گذشته به زیبایی و جلوه قصرهای خود توجه زیادی می نمودند، از این رو کابینت های مجلل سلطنتی نیز به همین نام شناخته شد. از ویژگی های بارز کابینت های رومی، جنس چوبی آنها است. مشخصه دیگر این محصولات شکل پذیری متفاوت آن است. برای مثال می توان جای هود و یا لباسشویی را در میان قفسه های کابینت طراحی کرد. همچنین می توان شکل کابینت را به صورت دایره و یا بیضی ساخت.

امروز در کنار کابینت ها و در فضای آشپزخانه، ستون هایی متناسب با طرح کابینت ها ساخته می شود که محیط آشپزخانه را مانند قصرهای باشکوه رومیان می کند. در این مدل از کابینت اساسا، از شیشه برای بخشی از کابینت های بالایی استفاده می شود و قسمتی از آنها را شبیه به دریچه یک پنجره می سازد. تنوع رنگ این نوع از کابینت ها بسیار زیاد است.

خرید اینترنتی کابینت رومی

تولیدکنندگان زیادی در کشور وجود دارند که سال ها این محصول را به اشکال مختلف تولید می کنند. شرکت های زیادی با برندهای اختصاصی در زمینه تولید انواع کابینت رومی فعال هستند. اما در گذشته برای خرید و یا سفارش این محصول، فرد باید به کابینت سازی ها و یا کارگاه های تولید کابینت در سطح شهر مراجعه می نمود و بر اساس ابعاد آشپزخانه خود، این نوع از کابینت را سفارش می داد. با پیشرفت تکنولوژی این مشکل به سادگی رفع شده است.

اما شما امروزه می توانید بدون خروج از منزل، یک از مدل های کابینت رومی را انتخاب و سفارش دهید. برای این کار لازم است تا به فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید. شما می توانید در زمان کمی انواع مدل های کابینت رومی را مشاهده کنید و بر مبنای سلیقه و دکوراسیون آشپزخانه خود، یکی از انواع این محصول را خریداری نمایید. خرید اینترنتی کابینت های رومی باعث می شود تا علاوه بر زمان، در هزینه ها نیز صرفه جویی شود. همچنین شما می توانید با مقایسه محصولات چند برند مختلف، بهترین نوع کابینت را با قیمت مناسب و به روز انتخاب نمایید و سپس آن را از همین طریق خریداری کنید.


ن : معین
ت : سه شنبه 30 بهمن 1397

برای خرید کابینت جدید 98 راهکارهای مختلفی پیش روی خریدار وجود دارد که از آن میان می شود به سر زدن به سایت خرید اینترنتی کابینت جدید 98 اشاره کرد.

کابینت جدید 98

یکی از ضروری ترین چیدمان آشپزخانه، کابینت می باشد که افراد در انتخاب آن با وسواس عمل می کنند. انواع کابینت جدید 98 از بهترین نمونه های کابینت در بازار محسوب می شود که تولید برندهای معتبر ایرانی و خارجی هست. تنوع در کیفیت تولید، بهره گیری از طرح های مدرن و توجه به نیاز مصرف کننده از ویژگی های کابینت جدید 98 می باشد. برای تهیه مدل های مختلف کابینت جدید ودرجه یک راهکارهای مختلفی وجود دارد که از آن میان می توان به خرید از سایت های اینترنتی اشاره کرد.

توجه به دکوراسیون بخش های مختلف ساختمان می تواند به ایجاد فضایی شاد و زیبا برای اعضای خانواده کمک کند. یکی از قسمت های آپارتمان که نیاز به طراحی و دکوراسیون ویژه دارد، آشپزخانه می باشد. انتخاب کابینت شیک و زیبا می تواند به هر چه زیبا شدن چیدمان آشپزخانه کمک کند. از بهترین نمونه های این محصول در بازار می توان به مدل های کابینت جدید 98 اشاره کرد.

ویژگی های انواع کابینت طرح جدید

ویژگی های منحصر به فرد کابینت های جدید دلیل اصلی جلب رضایت خریدار و فروش این محصولات در حجم بالا می باشد. در ساخت انواع کابینت در حال حاضر از مواد اولیه عالی و فناوری های پیشرفته استفاده می شود. بهره گیری از طرح های خلاقانه توسط فعالان در این حوزه موجب ارائه مدل های متنوع کابینت زیبا و شیک به بازار شده که علاوه بر زیبایی تامین کننده سلایق مختلف می باشد.

برخی از مدل های کابینت جدید به صورت بدون دستگیره یا دستگیره مخفی هست که به هر چه زیباتر شدن محیط آشپزخانه کمک می کند. از مدل های پرفروش کابینت در بازار می توان به کابینت طرح ام دی اف، کابینت چوبی و نیز مدل های ترکیبی اشاره کرد که توسط برندهای مختلف ساخته می شود. در بین برندهای معتبر و پرفروش کابینت آشپزخانه می توان از الگاسه، کیان چوب، آرنیکا و ... نام برد که هر کدام از آن ها طرح های جالب و جذابی از انواع کابینت را به بازار عرضه می نمایند.

خریدکابینت جدید 98

کسانی که به دنبال خرید مدل های جدید کابینت هستند می توانند با کسب اطلاعات لازم در مورد این محصولات بهترین این کالا را دریافت کنند. از جمله فاکتورهایی که برای خرید انواع کابینت باید در نظر داشت، کیفیت محصول عرضه شده به بازار می باشد. از طرف دیگر قیمت کابینت های عرضه شده در بازار در استقبال خریداران تاثیر مستقیم دارد. در بین فاکتورهای اصلی تعیین قیمت این محصولات می توان به جنس کابینت، کیفیت محصول نهایی، طرح و مدل کابینت و برند تولید کننده اشاره نمود.

خرید اینترنتی کابینت جدید 98

برای خرید نمونه های استاندارد کابینت، روش های مختلفی پیش روی خریدار عمده و خرده این تجهیزات وجود دارد. انتخاب و سفارش دریافت انواع کابینت از طریق سایت های معتبر اینترنتی بهترین روش برای تهیه این تجهیزات می باشد.

در سایت های خرید اینترنتی کابینت اطلاعات مختلف در قالب راهنمای خرید کابینت جدید 98 در دسترس خریدار قرار می گیرد که موضوعاتی از قبیل معرفی محصول، مزایای و ویژگی های انواع کابینت، قیمت خرید و نحوه سفارش را در بر دارد. از این رو هر خریدار می تواند با کسب اطلاعات لازم انواع کابینت را از طریق سایت های معتبر اینترنتی دریافت نماید. یکی از فاکتورهای مثبت خرید اینترنتی کابینت جدید امکان دریافت این محصولات با ارزان ترین قیمت ممکن می باشد.


ن : معین
ت : يکشنبه 21 بهمن 1397

کابینت ها از اصلی ترین اجزای آشپزخانه ها می باشند که یکی از انواع زیبای آن کابینت چوبی است. کابینت چوبی جز طرح های کلاسیک می باشد.

کابینت چوبی

کابینت چوبی جز متریال های خاص و شیک برای آشپزخانه ها می باشد. اکثر مواقع کابینت چوبی با طرح های کلاسیک طراحی و ساخته می شوند. کابینت های چوبی جز انواع کابینت های بسیار زیبا هستند که در انواع سبک های زیبای کلاسیک و مدرن موجود می باشند.

کابینت چوبی می تواند از بافت های ساده و پیچیده ساخته شود . کسانی که قصد دارند فضای متفاوتی در آشپزخانه هایشان ایجاد کنند کابینت های چوبی انتخاب بسیار مناسبی می باشند. از گذشته تا به امروز کابینت ها با طرح های چوبی مورد توجه همگان قرار گرفته اند. امروزه هم کابینت های تمام چوب وجود دارند هم کابینت هایی با روکش چوب که کابینت های تمام چوب گران قیمت تر می باشند. در ادامه با انواع کابینت های متنوع چوبی آشنا می شویم.

کابینت با روکش چوب

محبوب ترین روکش های چوبی روکش بلوط و ملچ می باشند. از روکش های چوب هم بیشتر مواقع برای کاری های کلاسیک استفاده می کنند. قیمت کابینت ها با روکش های چوب مناسب تر از کابینت های تمام چوب می باشد. بسیاری از کابینت ها از جنس ام دی اف می باشند که روی آنها را روکش چوبی می چسبانند و پرس می کنند.

این کابینت ها دوام و استحکام بسیار بالایی دارند و تنوع و زیبایی زیادی دارند. به علت داشتن رنگ های پلی استر و پلی اورتان مقاومت بسیار خوبی در مقابل رطوبت دارند. در قدیم بیشتر از روکش های قهوه ای استفاده می کردند اما امروزه روکش های چوبی طوسی و سفید رنگ که زیبایی خاصی دارند موجود می باشند.

کابینت تمام چوب

کابینت های چوبی از انواع محبوب کابینت ها می باشند. چوب که یک محصول طبیعی و زیبا می باشد و بافت ها و رنگ های متفاوتی دارند. در ادامه با چوب های مناسب برای ساخت کابینت ها آشنا می شویم. چوب درخت گیلاس یکی از انواع چوب های مناسب می باشد که رنگ قهوه ای مایل به قرمز دارد. این نوع چوب جز چوب های گران و محبوب برای ساخت کابینت آشپزخانه می باشد که زیبایی چشمگیری دارند.

یکی دیگر از انواع چوب ها چوب درخت افرا می باشد که سبک تر از چوب درخت گیلاس می باشد و جنس آن برای کابینت بسیار مناسب می باشد. چوب درخت بلوط هم با داشتن طرح برجسته و خاص می تواند زیبایی زیادی به کابینت ها ببخشد.

این نوع چوب دوام بالایی دارد و مقرون به صرفه می باشد. کابینت هایی که با چوب درخت توسکا ساخته می شوند رنگ قهوه ای روشن مایل به قرمز دارند. چوب درخت گردوی آمریکایی، چوب درخت گردو، چوب بامبو و ... هم برای ساخت کابینت مناسب می باشند.

راهنمای خرید کابینت چوبی

کابینت ها نقش بسیار مهمی در زیبایی دکوراسیون آشپزخانه ها دارند از این رو انتخاب آنها بسیار مهم می باشد. کابینت های چوبی جز زیبا ترین و خاص ترین کابینت ها می باشد که تیم حرفه ای ما آنها را با طرح ها و رنگ های متنوع و زیبا می سازند.

برای خرید اینترنتی کابینت چوبی می توانید به راحتی عکس های انواع کابینت های چوبی زیبا و خاص را در سایت ببینید و مطابق با سلیقه خود آنها را انتخاب و سفارش دهید. رضایت مشتریان اولویت کار ما می باشد و همواره سعی داریم با ارائه کابینت های با کیفیت رضایت شما عزیزان را جلب کنیم ممنون از انتخاب خوب شما.


ن : معین
ت : يکشنبه 21 بهمن 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر