مبلمان
چهارشنبه 18 مهر 1397

اجاره صندلی ناخن

کلمات:

اجاره ی صندلی ناخن- اجاره ی صندلی در آرایشگاه ها- صندلی ناخن- هزینه ی اجاره صندلی

متن:

بسیاری از افراد در آرایشگاه های خود می توانند کارکنان خود را افزایش داده و قسمتی از وسایل و یا آرایشگاه خود را اجاره دهند. در آرایشگاه ها امروزه به دلیل شمار زیادی از مشتریان ناخن در بسیاری از آرایشگاه ها قسمتی به عنوان ناخن مشخص شده و آرایشگران می توانند با اجاره ی صندلی ناخن این روند را در آرایشگاه خود پیش بگیرند. بنابراین اجاره ی صندلی در آرایشگاه ها برای ناخن رواج زیادی دارد. اما می تواند مشکلات و یا حسن هایی نیز داشته باشد. که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

اجاره صندلی ناخن چه مزایا و معایبی دارد؟

اجاره دادن صندلی ناخن اصولا در آرایشگاهی صورت می گیرد که کارکنان خاصی برای امور ناخن در آن وجود نداشته باشد. از این رو فرد آرایشگر که آرایشگاه را اداره می کند می تواند با اجاره دادن یک قسمت از آرایشگاه و یا اجاره ی صندلی ناخن به فرد ناخن کار این امر را در آرایشگاه ممکن سازد بنابراین می تواند با این کار خدمات آرایشگاه خود را افزایش دهد. از طرفی یک مشکل بزرگی که در اینجا وجود دارد این است که اجاره دادن صندلی ناخن یک کار موقتی می باشد و در واقع غیر قانونی نیز هست بنابراین اگر فرد آرایشگر بسیار تابع قوانین باشد ممکن است این کار را غیر قانونی دانسته و انجام ندهد. همچنین اجاره ی صندلی به ناخن کار تا وقتی می تواند مفید باشد که او در آرایشگاه کار کرده و حضور داشته باشد در غیر این صورت او مشتری های خاص خود راد داشته و ممکن است تا وقتی آن ها به آرایشگاه بیایند که آرایشگرشان در آن جا حضور داشته باشد.

معمولا آرایشگران با اجاره ی صندلی ناخن هزینه ی اجاره صندلی را می توانند به طور ثابت با دریافت کرده و یا درصدی از سود ناخن کار را با توجه به تعداد مشتری ها دریافت نماید.
برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 15 ،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 542
  • بازدید امروز :8
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 14
  • بازدید این ماه : 23
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 597
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر