مبلمان

لوازم و تجهیزات کتابخانه

کلمات:

کتاب خانه- تجهیزات کتاب خانه- لوازم و تجهیزات کتاب خانه- قفسه های کتاب خانه

متن:

کتاب خانه یک مکانی عمومی است که بسیار پر رفت و آمد است. افراد زیادی روزانه برای درس خواندن و یا گذراندن اوقات فراغت به کتاب خانه ها می روند. تجهیزات کتاب خانه نقش اصلی در جذب افراد در کتاب خانه ها را ایفا می کند. لوازم و تجهیزات کتاب خانه باید با دقت انتخاب شده و بهتر است نوع مرغوب آن را تهیه نمایید. چرا که هر کدام از این تجهیزات در رضایت و راحتی فرد نقش زیادی خواهند داشت.

انواع لوازم و تجهیزات کتاب خانه

لوازم و تجهیزات کتاب خانه انواع مختلفی دارند اما به طور کلی در میان لوازم و تجهیزات اصلی کتاب خانه می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

میز و صندلی کتاب خانه: صندلی های کتاب خانه ها اکثر یا از نوع چوبی است و یا از نوع پلاستیکی. این دو نوع صندلی بیشترین استفاده را در کتاب خانه ها دارند. اما بهتر است در کتاب خانه از صندلی هایی استفاده نمایید که راحتی فرد را به همراه داشته باشد اما استفاده از صندلی های چوبی و یا پلاستیکی که جنس سفت و محکمی دارند پس از مدتی نشستن موجب گرفتگی و درد های عضلانی و خستگی برای فرد می شوند. از این رو بهتر است از صندلی های چرمی استفاده شود. صندلی های چرمی راحت بوده و نرم هستند.

قفسه های کتاب خانه: قفسه های کتاب خانه که برای جای گذاری کتاب از آن ها استفاده می شود در دو نوع چوبی و فلزی استفاده می شوند. اما بهتر است جنس قفسه های کتاب خانه را از نوع چوبی انتخاب نمایید. این نوع قفسه ها از نظر کیفیت و همچنین از نظر زیبایی و مدرن بودن بهتر از قفسه های دیگر بوده و زیبایی خاصی را در کتاب خانه ها حاکم می کنند. شما می توانید برای این که کتاب خانه ی زیبایی داشته باشید از لوازم و تجهیزات دکوری نیز استفاده نمایید.
برچسب ها :
تعداد بازدیدها : 12 ،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 574
  • بازدید امروز :40
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 46
  • بازدید این ماه : 55
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 597
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر